PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

Uus HR-V on tulekul!

Lisatud 17.03.2021

 

Täielikult ümbertehtud HR-V on kompaktne ja erakordselt ruumikas kupeest inspireeritud stiiliga linnamaastur, millel on meie ainulaadne ja uuenduslik e:HEV hübriidajam.
Uus HR-V astub suure sammu tulevikku. Puhtad ja sujuvad jooned loovad uue kuju, mis kajastab jõulist, ent stiilset isikupära.
Pole vaja pistikusse ühendada - nutikas iselaadiv e:HEV hübriidajam ühendab suure kütusesäästlikkuse meeliülendava võimsusega, mida on tõesti tunda.

Tõsiselt ruumikas HR-V on oma klassis kõige avarama salongiga. Meie ainulaadse disainiga istmetega Magic Seats saad olenevalt igapäevavajadustest luua veel rohkem ruumi. Õhuküllase tunde tagab HR-V uus ventilatsioonisüsteem, mis loob juhi ja reisijate ümber värske õhu voolu.
Uus HR-V jõuab Euroopa turule 2021. aasta lõpus.

Meie eesmärk on pakkuda sõidurõõmu ja vähendada heitkoguseid, et tagada puhtam tulevik ilma jõudlust ohvriks toomata. Uus HR-V on järgmine samm selle eesmärgi ja meie unistuse poole muuta 2022. aastaks kõik mudelid elektrifitseerituks.