PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

Pressiteade: Honda esitleb 2016. aasta Pariisi autonäitusel uut Civic luukpära

Lisatud 08.09.2016

• Honda esitleb Euroopa versiooni uuest Civic luukpärast
• Sedaan versioon teeb samuti oma Euroopa debüüdi
• Uus Jazz Spotlight Edition näitab väikeautode klassis premium ilmet

Honda astub järgmise suure sammu, tutvustades 2016. aasta Pariisi autonäitusel uut Civic luukpära.


Civic luukpära maailma esmaesitlus

Civic luukpära teeb oma debüüdi Pariisi autonäitusel, kus tutvustatakse tootmisküpse mudeli välis- ja sisekujundust. Auto tuleb Euroopas müügile 2017. aasta varakevadel. Civic on Honda enimmüüdud nimesilt kogu maailmas ning selle 10-nda põlvkonna mudeli väljaarendamiseks võeti ette Honda ajaloo kõige põhjalikumad teadus- ja arendusuuringud. Honda esitlusalal saab samuti näha uut Civic sedaani. Mudel, mida toodetakse Honda Türgi tootmisüksuses Gebzé’s, on saanud endale täiesti uue disaini, hõlmates täiustusi nii välis- kui sisekujunduses. Auto on Euroopas saadaval 2017. aasta kevadest.

Jazz Spotlight Edition

Jazz Spotlight Edition teeb Pariisi autonäitusel oma debüüdi. Jazz Spotlight Edition on samm edasi Honda Jazz Keenlight kontseptautost, mida näidati Genfis käesoleva aasta alguses. Moeteadlikule kliendile loodud Spotlight Edition rõhutab erinevaid disainelemente. Täiustatud lisade hulka kuuluvad pronksikarva esivõre kaunistus, küljepeeglikatted, ilukleebised, ainulaadsed 15” valuveljed, tagaluugi kaunistus ning pronksikarva kaunistused auto salongis.