PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

Pressiteade: CIVIC LUUKPÄRA PROTOTÜÜP MUUDAB HONDA EUROOPA PÕHIMUDELI DEFINITSIOONI

Lisatud 01.03.2016

  • Järgmise põlvkonna Civic luukpära prototüübi maailma esmaesitlus toimub 86. Genfi rahvusvahelisel autonäitusel
  • Enesekindel hoiak ja uus eristuv kujundus muudavad 10. põlvkonna mudeli kõigi aegade sportlikuimaks Civicuks
  • Madalad laiad proportsioonid ja pikk teljevahe tagavad kaasakiskuva sõidudünaamika ning mahuka salongi
  • Uut Civicu luukpära saab Euroopas osta 2017. aasta algusest ja seda toodetakse Honda Ühendkuningriigi tehases (HUM)
     

        

Järgmise põlvkonna Civic luukpära prototüübi maailma esmaesitlus toimub 2016. aasta Genfi autonäitusel. Prototüübi kujundus kuulutab Honda Euroopa põhimudeli erinevust eelmiste versioonidega, keskendudes väljakutsuvale välimusele ja rahuldust pakkuvale sõidudünaamikale.

Uhiuus Civic luukpära saab olema praegusest 30 mm laiem, 20 mm madalam ja 130 mm pikem. Uued, suuremad ja laiemad rattad ning rehvid tekitavad kindla hoiaku tunnetuse. Pikk teljevahe, lühikesed ülendid ja elegantne salong lisavad dünaamilisust ka välisilmele.

Auto esiosas esitleb suurte õhuavadega lühike ülend teravat ja agressiivset interpretatsiooni Hondale iseloomulikust näost. LED esi- ja päevasõidutuled „voolavad” julgelt vormitud kapoti alt esileulatuvate rattakoobasteni.

Tahapoole nooljad kerejooned jätkuvad auto esi- ja tagaukse käepidemeid hõlmaval küljejoonel ning kulmineeruvad eristavates C-kujulistes LED tagatuledes. Teine, madalam iseloomulik joon ulatub esirataste tagant kõrgemale üle uste, jõudes tagumiste rattakoobasteni, rõhutades auto liikuvat ja edasipürgivat hoiakut. Tagaosas on kaitseraua nurgelisuse ja avade eesmärk korrata ülejäänud auto agressiivset iseloomu.

Daisuke Tsutamori, 10. põlvkonna Civicu projektijuht, andis ülevaate eristava stiili kavandamisest ja loomisest:„Teadsime, et meil tuleb luua silmatorkav ja väljapaistev väline kujundus, mis esitaks väljakutse Euroopa tavapärasele kompaktsele stiilile, jäädes siiski truuks algsetele Civicu põhiväärtustele: eristuv ja sportlik disain, rahuldustpakkuv sõidudünaamika ja praktiline mitmekülgsus.”

Euroopa turu jaoks konstrueeritud ja välja töötatud 10. põlvkonna Civic on kavas Euroopas turule tuua 2017. aasta alguses. Viie uksega luukpära varianti hakatakse tootma Honda Ühendkuningriigi tehases (HUM) ja eksporditakse maailmaturule, sealhulgas Ameerika Ühendriikidesse.