PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

Lisagarantii 2 aastat / 50 000 km

Pikendatud garantii - 5 aastat läbisõidupiiranguga 150 000 km - kehtib kõikidele HONDA ROCCA salongist alates 01.09.2020 soetatud uutele Hondadele.
Lisaks Honda standardgarantiile (3 aastat läbisõidupiiranguga 100 000 km) pakub Auto-Bon AC nüüd kõikidele Honda mudelitele lisagarantiid 2 aastat läbisõidupiiranguga 50 000 km (kokku 5 aastat / 150 000 km).

Garantiikindlustuse tingimused (PDF)

Mida annab LISAGARANTII?

Kaitse ettenägematute kulude vastu — ootamatu sõiduki rikke korral ei pea Te tegema suuri kulutusi, sest garantii juhtumite puhul teeme seda Teie eest.
Piiramatu arv tasuta remonte — tasume Teie eest diagnostika, töö ja varuosade maksumuse garantii juhtumite korral. Teie sõiduk remonditakse professionaalselt tänu millele on Teil turvaline ja tehniliselt korras sõiduk.
Lisaväärtus, kui müüte oma sõiduki — garantiiga sõiduk on tõestus hästi hooldatud autost ning on hea müügiargument. Garantii on seotud sõidukiga ja müümisel läheb edasi uuele omanikule.
Tasuta Autoabi sisaldub garantiis — autoabi võimaldab esmast abi, s.h. puksiirabi kui sõidu jätkamine pole võimalik. Põhjused võivad olla n.t. tehniline rike, teelt väljasõit, rehvi purunemine vms.

AUTO-BON LISAGARANTII PIKENDAMINE

Honda omanikul on võimalik oma auto garantiiaega pikendada ja Honda standardgarantii lõppedes osta juurde lisagarantii Auto-Bon AC Honda Rocca esindusest.
Garantiikindlustuse sõlmimise eelduseks on kehtiv tootjagarantii või sõiduki tehniline kontroll. Lisagarantii hakkab kehtima tootjagarantii lõppemise päevast või tehnilise kontrolli teostamise päevast. Kui vastavalt pakkumisele sõlmite garantiipikenduse  lepingu, siis seda on võimalik omakorda veel pikendada enne lepingu perioodi lõppu.

Auto-Bon pakutavat lisagarantiid on võimalik juurde osta järgnevalt: 

  • 12 kuud läbisõidu piiranguga 150 000 km 
  • 24 kuud läbisõidupiiranguga 150 000 km

Lisagarantii sõlmimiseks võtke palun ühendust: 617 7083 või honda@autobon.ee

Meie kindlustuspartner on  Extendo Insurance OÜ.