PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
Jazz
1/10

Uus Jazz. Väljast väike, seest suur

Uus Jazz on varustatud suurepäraste võimalustega, alates oma klassis juhtivast ruumikusest ja mitmekülgsusest ning lõpetades kompaktse ja moodsa stiiliga. Sportlik uus Jazz Dynamic on varustatud võimsa 1,5-liitrise i-VTEC bensiinimootoriga, mille võimsus on muljetavaldavad 130 hj. Varustusastmetega Elegance, Comfort ja Trend mudelid on saadaval tõhusa 1,3-liitrise i-VTEC bensiinimootoriga, mille võimsus on 102 hj. Mõlema mootori juurde saab valida 6-käigulise manuaalkäigukasti või automaatse variaatorkäigukasti.

Praktiline võlu ja ruumikus
Lisaks lõbusale tundlikule sõidukogemusele pakub see oma klassi parimat ruumikust, peidetud panipaiku ja nutikaid hoiulahendusi kogu sõidukis. Uus Hona Jazz kohaneb teie elustiili muutustega. Magic Seats-istmeid saab lihtsalt erinevatesse asenditesse kokku klappida, andes ruumi igale olukorrale, mis elus ette tuleb.

Teie eluga kursis
Oleme arendanud välja innovatiivse ja nutika tehnoloogia, mis muudab iga sõidu täiuslikuks. Jazz on varustatud 7-tollise Honda CONNECTi autosisese audio- ja teabesüsteemiga, mis hoiab teid ühe keskel asetseva puutetundliku ekraani kaudu kursis kõige olulisega, nagu teie muusika ja sõbrad.

Täiustatud tehnoloogia ja ohutus
Meie arvates on parim viis kokkupõrke vältimiseks olla ühe sammu võrra ees, mistõttu pakume oma juhiabisüsteeme. Aktiivne linnapidurduse süsteem, mis kuulub kõikidel mudelitel standardvarustusse, jälgib eesolevat aeglast liiklust auto ees ning hoiatab juhti kuuldavalt ja visuaalselt esikokkupõrke eest. Sõidurealt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem hoiatab teid, kui Jazz kaldub sõidurajalt kõrvale ilma suunda näitamata ning nutikas otsekokkupõrke hoiatus jälgib auto ümbrust, et aidata teil kokkupõrkeid vältida. Aktiivsete kaugtulede süsteem hindab sõiduolusid ning lülitab tulesid automaatselt kaug- ja lähitulede vahel.

Lae alla kataloog Lae alla tehniline info