PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
HR-V
1/10

Uus Honda HR-V - jõuline stiil, kompromissitu disain

Rafineeritud ja täiustatud uus julge HR-V pakub mitmemõõtmelist sõiduelamust, mis ei tee kompromisse ja pakub palju põnevust. Väikeses linnamaasturis on ühendatud kupee kaunid jooned linnamaasturi praktilise ruumi ja vastupidavusega. Uus mudel on saanud värske välisilme ja mitu salongiuuendust ning on varustatud erinevate täiustatud tehnoloogiatega.  

Suur säästlikkus
Uus HR-V on saadaval võimsa ja tõhusa 1,5-liitrine i-VTEC vabalthingava bensiinimootoriga, mille võimsus on 130 hj (96 kW). Mootor on varustatud meie lihtsa, kuid nutika Stop/Start-süsteemi ja ECON-funktsiooniga, mis suurendavad kütusesäästlikkust ja tõhusust. HR-V on esiveoline sõiduk ja saadaval kas täpse 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise CVT-automaatkäigukastiga (sujuvalt muutuva ülekandearvuga käigukast). Viimase juurde kuuluvad roolil asetsevad käiguvahetuslabad, mis võimaldavad teil soovi korral teha sportlikke käiguvahetusi. 

Uus HR-V Sport tuleb sujuva ja võimsa 1,5-liitrise 182 hj VTEC turbomootoriga. 

Avaldage muljet 
HR-V üks tugevaid külgi on selle visuaalne mõju: see on iga nurga alt silmapaistev ja eesmärgipärane. Proportsioonid on kaunid, nii sees kui ka väljas. HR-V-ga lähedalt tutvumisel ei pea te pettuma: selle jõuline välimus kajastab selle sportlikku olekut. Kere jõulised jooned jooksevad tagaluugi ja põrkerauani välja ning sulanduvad sujuvalt kokku tagatuledega. Sportlikel valuvelgedel istuval voolujoonelisel ja elegantsel kerel on aerodünaamiline ja sportlik crossover’i profiil. 

HR-V Sport
2019. aastal lisandus valikusse 1,5-liitrine turbomootoriga HR-V Sport. See tumedates toonides sõiduk on tänu hästi piiritletud sportlikele joontele, naha ja kanga kombinatsiooniga kaetud istmetele ning vaimustavatele 18-tollistele mattpinnaga valuvelgedele jõuline ja karismaatiline.

Sportlike eesmiste ja tagumiste kerepaneelide, küljeliistude, musta esivõre, mustade peeglikatete ja kahe väljalasketoruga HR-V Sport on kõikjal selgelt äratuntav. Tume ja sportlik stiil jätkub ka sisemuses. Avar salong, kus on kasutatud meie kuulsaid Magic Seatsi istmeid, on kaetud naha ja kanga kombinatsiooniga, mis loob mugava ja kaasahaarava sõidukogemuse.

Külluslikult ruumi 
HR-V on küll väike linnamaastur, kuid see on seest nii ruumikas ja õhuline, et teil võib tekkida tunne, nagu sõidaksite suuremas autos. Magic Seatsi istmeid saab mitmel kasulikul viisil ümber paigutada, et suurendada sõiduki mahutavust ja mitmekülgsust. Juhi ja kõrvalistuja ümberkujundatud istmete muudatuste hulka kuuluvad uus istmepadi ja seljatugi, mis pakuvad nüüd paremat üldtuge, eriti õlapiirkonnale. Standardses kangaspolstris on kasutatud kvaliteetsemat materjali ning kõige rikkalikuma varustusega mudelite standardvarustusse kuulub pool-nahksisu.  

Honda on suurendanud HR-V salongi vaikust ja rafineeritust, lisades rohkem isoleerivaid materjale. Olenevalt varustustasemest kuulub 2019. aasta HR-V juurde esimest korda ka aktiivne mürasummutussüsteem (ANC). ANC aitab salongis vähendada madalsageduslikku müra, jälgides selliseid helisid kahe salongis oleva mikrofoniga ja summutades need kõlaritest tulevate täpselt ajastatud pööratud faasi helisignaalidega.

Hoidke kontakti
HR-V on varustatud meie Honda CONNECTI tehnoloogiaga. See sisaldab keskele paigutatud puuteekraani, mis asetab kõik teie jaoks olulise, nagu lemmikmuusika ja sõbrad, otse teie käeulatusse. 7-tollise puuteekraani abil on hõlpsalt käeulatuses kõik, mida vajate ühenduse hoidmiseks. 
Saate Honda CONNECTI 7-tollisele puuteekraanile seada oma lemmiktaustpilte. Avakuva annab kiire juurdepääsu teie mobiiltelefoni kontaktidele ja seda saab isegi häälega juhtida.
Intuitiivne puuteekraan annab teile juurdepääsu kõigile teie mobiiltelefoni funktsioonidele Bluetooth™-i kaudu. Teie jaoks on saadaval ka Wi-Fi-, USB- ja HDMI™-ühendused, et saaksite hõlpsalt oma teekonna jaoks ühendada interneti, filmid ja muusika. 

Lae alla kataloog LAE ALLA TEHNILINE INFO