PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
Civic Type R
1/10

Saanud alguse unistusest

Elav jõud, meeletu jõudlus
Type R põhineb Honda sportautode ajalool ja jagab oma põhikomponente 10. põlvkonna Civicuga. See on täielikult ümber projekteeritud kuum luukpära, mis pakub oma klassis kõige meelierutavamat sõiduelamust nii liikluses kui ka võidusõidurajal. 

Type R reageerib juhi korraldustele kohe ja ilma kõhklusteta
Auto südameks on meelierutav 2,0 l VTEC turbomootor. Selle võimas 320 hj (pöördemoment 400 Nm) mootor päästab teis valla adrenaliini, kui kuulete kolme avaga väljalaske möiret. 
Teist sõltuvalt võib Type R olla taltsas või metsik. Sõidurežiimist olenemata analüüsib see pidevalt kiirust, külgkallet ja G-jõude, ning reguleerib vastavalt tee- ja sõidutingimustele adaptiivset vedrustust, käiguvahetustunnetust ja roolivõimendi ning gaasipedaali tundlikkust. 

Nõtke, kuid jõuline ilme
See on rabavalt elegantne ja samal ajal sportlikult jõuline. Type R on projekteeritud head välimust ning vähenevat õhutakistust ja suurenevat aerodünaamilist survejõudu silmas pidades.
Type R-ile omased uued 20-tollised valuveljed täiendavad sportlikku jõulist stiili. Tänu 245/30 R20 rehvidele on auto kliirens väiksem, ilme jõulisem ja rattakoopad piisavas ulatuses täidetud. Seda lühikeste ülendite ja trimmis joontega aerodünaamilist ja suurtel kiirustel stabiilset kere on raske eirata. 


 

Erakordselt avar
Civic Type R-il on oma klassi parim salong, madal raskuskese, rohkem pearuumi ja sportlikum sõiduasend. Kõrge seljatoe ja täiustatud polsterdusega uued sportistmed on kõigi aegade kõige kergemad Type R-i istmed, mis pakuvad mugavust ja stabiilsust kõigis sõidutingimustes.
Type R ei jäta võidusõidurajale ainult rehvijutte, vaid sel on ka praktiline külg. Type R-i suur pakiruum mahutab vabalt teie sõprade asjad ja nädalalõpureisi kotid. 

Võidusõidu seadistusega auto
Type R-i kere väändetugevust on suurendatud 38%, mille dünaamiline eelis väljendub märkimisväärses jõudluses. Teie, auto ja teepinna lähedane kontakt võimaldavad sõita täiesti enesekindlalt.
Täiustatud "MacPherson" tüüpi esivedrustus vähendab pöördemomendi mõju roolile ning parandab kurvide kiiret läbimist ja roolitunnetust. Auto on kindlalt maapinnal ega ole vastu, kui soovite rohkem võimsust. 
Type R-i uus "Multi-Link" mitmikhoobadega tagavedrustus suurendab stabiilsust suurtel kiirustel. Koos pakuvad need suurepärast juhitavust ja sõidumugavust. 

Teie ja kaasreisijate ohutuse tagamiseks on Civic Type R-il täiustatud turvalahendused
Sõiduki ja/või jalakäijaga kokkupõrget leevendav süsteem (CMBS)
Kui süsteem avastab jalakäija või teise sõidukiga kokkupõrkamise ohu, hoiatab see teid ning vähendab võimaliku kokkupõrke leevendamiseks liikumiskiirust. 
Sõiduraja hoidmise abisüsteem (LKAS)
Hoiab auto valitud sõiduraja keskel, nii vähendab see teiepoolsete juhtimisliigutuste vajadust, ning tagab mugavama sõidukogemuse, eriti maanteel. Liiklusmärkide tuvastus
Liiklusmärkide tuvastussüsteem jälgib teeäärseid liiklusmärke ning edastab kogutud teavet ekraanil. Korraga on võimalik kuvada kahte liiklusmärki.
Nutikas kiirusepiiraja
Kombineerib nutikalt seadistatava kiirusepiiraja ning liiklusmärkide tuvastussüsteemi funktsioonid. Auto kiirus piiratakse automaatselt vastavalt liiklusmärkide tuvastussüsteemi poolt edastatud piirkiirusele.