PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
Civic 5D
1/10

Unistused saavad tõeks

Täielikult ümber kujundatud ja projekteeritud uus luukpäraga Civic kehastab meie innovaatilist hinge ja püüdlusi tehnilise esmaklassilisuse poole. Tulemuseks on unikaalse isikupäraga ja sportliku hingega auto, mille juhtimine pakub naudingut, on mugav ja täpne.
Pilkupüüdva, voolujoonelise ja sportliku Civicu kaasaegne disain ühendab endas skulptori dramaatilist puudutust ning sportlase atleetlikku vormi. Auto, mille disain on mõeldud pilke püüdma, kuid mis eelkõige on mõeldud sõitmiseks.

Uue põlvkonna mootorid

Lõime uuele Civicule kaks uut võimast ja ökonoomset ülelaadimisega mootorit, mis sobivad kokku auto disainiga. Saate valida võimsa ja täiustatud 134kW 1,5 VTEC TURBO või efektiivse 95kW 1.0 VTEC TURBO vahel – mõlemad on varustatud meie Earth Dreams tehnoloogiaga ning tagavad jõudluse ja säästlikkuse tasakaalu. Nendele mootoritele saate valida kas kuuekäigulise manuaalkasti või uue automaatse variaatorkäigukasti. 

 

Omas klassis mahukaim

Meie idee oli teha auto, mis on mõeldud reaalsete olude jaoks – see tähendab ruumikust ja paindlikkust. Civicul on mitmeid läbimõeldud lahendusi nagu lai luukpära, mis muudab pagasi peale- ja mahalaadimise mugavamaks, paindlikud 60:40 ulatuses klapitavad tagaistmed ja nutikas sissetõmmatav ning ümberpööratav pagasikate, mida saab käsitseda ühe käega.

 

Kvaliteetne ja kõrgtehnoloogiline

Ümbritsege end mugavate ja kvaliteetsete pehmete materjalide ja komponentidega. Lisasime autosse abistavat tehnoloogiat, nagu meie uus ja nutikas 7-tolline Honda CONNECT puuteekraan ja teabesüsteem, kahetsooniline kliimaseade, soojendusega esi- ja tagaistmed ning uus elektrooniline seisupidur, mis kõik muudavad igapäevased sõidud nauditavamaks. 

 


 

Ohutus esmalt

Oleme pühendunud ohutuse tagamisele, mistõttu on uus Civic varustatud terve plejaadi uute tehnoloogiatega.

 

Pimeda ala informatsioon (ainult valitud mudelitel) - et reavahetus ja möödasõit oleksid ohutumad, hoiatab see süsteem Teid küljepeeglil oleva tulega, kui sõiduki pimedasse nurka jäävas alas tuvastatakse teine sõiduk.


Ristuva liikluse hoiatus (ainult valitud mudelitel) - tagurdamisel tuvastab ristuva liikluse hoiatussüsteem külgedelt lähenevaid sõidukeid ja hoiatab juhti ohust.

Stabiilsuskontroll koos veojõukontrolliga arvutavad välja täpse jõu, mida on vaja kiirendamisel, pidurdamisel ja kurvide läbimisel auto üle kontrolli säilitamiseks.

Rehvi tühjenemise hoiatussüsteem annab teada, kui rehvis olev õhurõhk on vale. Näiteks võib see anda aegsasti märku rehvis olevas torkeaugust.

Kaelavigastust vähendavad eesmised peatoed – kokkupõrke korral aitavad need eesmised peatoed ja kolmepunktilised turvavööd kaitsta reisijaid ja vähendada kaelavigastuste tekkimise ohtu.

Honda SENSING on kõrgtehnoloogiline turvasüsteem, mis kaitseb teid ja teie kaasreisijaid

CMBS sõidukiga ja/või jalakäijaga kokkupõrget leevendav süsteem - kui süsteem avastab jalakäija või teise sõidukiga kokkupõrkamise ohu, hoiatab see teid, ning vähendab võimaliku kokkupõrke leevendamiseks liikumiskiirust.

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus - kui auto kaldub oma sõidurajalt kõrvale, ilma et te oleksite selleks suunatuld kasutanud, teavitab süsteem teid kõrvalekaldest helisignaali ja vilkumisega.

Teelt väljakaldumise korrigeerimine - kui esiklaasile paigaldatud kaamera tuvastab auto teelt välja kaldumise, siis juhib elektriline roolivõimendi auto ohutult sõidurajale tagasi. Vajaduse korral võib süsteem ka pidureid kasutada.

LKAS sõidurea hoidmise abisüsteem - hoiab auto valitud sõiduraja keskel, nii vähendab see teiepoolsete juhtimisliigutuste vajadust, ning tagab mugavama sõidukogemuse, eriti maanteel.

Liiklusmärkide tuvastus - liiklusmärkide tuvastussüsteem jälgib teeäärseid liiklusmärke, ning edastab kogutud teavet ekraanil. Korraga on võimalik kuvada kahte liiklusmärki.

Nutikas kiiruse piiraja - kombineerib nutikalt seadistatava kiirusepiiraja ning liiklusmärkide tuvastussüsteemi funktsioonid. Auto kiirus piiratakse automaatselt vastavalt liiklusmärkide tuvastussüsteemi poolt edastatud piirkiirusele.

Intelligentne distantsi jälgiv püsikiirushoidja (i-ACC) - see rakendus jälgib ümbritsevaid sõidukeid – kui teie ees olev auto kavatseb teie ette reastuda, vähendab süsteem ohu vältimiseks aegsasti teie auto kiirust. Samuti hoiab see eessõitva autoga ühtlast pikivahet, ilma et peaksite ise kiirust muutma.

Aeglasel kiirusel eessõitja kiirust järgiv süsteem (ainult CVT-käigukastiga mudelitel) - see rakendus hoiab teie kiiruse ühtlasena, ning samuti hoiab see ühtlast pikivahet teie ees sõitva sõidukiga. Kui teie ees sõitev sõiduk peatub, siis peatab see funktsioon teie auto, ilma et peaksite pidurit vajutama.

Lae alla kataloog Lae alla tehniline info